Rudenėlio šventė

      Spalio 16 d. vyko netradicinio ugdymo diena – „Rudenėlio šventė“. Mokinai žaidė žaidimus, šoko, dainavo rudenio tema. Taip pat aktyviai dalyvavo viktorinoje „Vaisių ir daržovių kova“, kurią organizavo socialinė pedagogė Giedrė Šuminskaitė. Susibūrę į klases origami technika lankstė klevo lapus ir papuošė mokyklos koridorių.

 

     Šventės pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti už kompozicijas iš daržovių ir vaisių, kurias visą savaitę eksponavo pradinių klasių koridoriuje. Net keturios pirmos klasės mokinių kurtos kompozicijos pelnė apdovanojimus. Sveikiname Igną Dalinkevičių, Pauliną Skapaitę, Gabrielę Padelevičiūtę ir Arūną Vaičiulį.

Išvyka į Panevėžį

 

 

     Spalio 15 d. vykome į Panevėžį. Aplankėme Gamtos mokyklą, susipažinome su ten gyvenančiais gyvūnėliais, aptarėme jų gyvenimo būdą, ypatybes. Dalyvavome edukacinėje pamokoje „Mano mažasis draugas“, kurios metu susipažinome su  gyvūnėlių, laikomų namuose, įvairove,  su jų namais, asmeniniais daiktais. Sužinojome kaip ir kuo lesinti bei šerti augintinius, dirbdami grupelėmis įrengėme pasirinktam gyvūnui namus. Vėliau aplankėme Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biure esančią Saugaus eismo klasę. Čia naujais metodais  pasimokėme kaip išmintingai elgtis kelyje, sužinojome kitų saugaus eismo gudrybių.

2015 m. Europos judėjimo savaitės bėgimo varžybos

 

      Rugsėjo 29 d. kartu su  gimnazijos pradinukais prisijungėme prie  Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Lietuvos olimpinės akademijos organizuojamo projekto „Judėjimo savaitė“ ir dalyvavome 2015 m. Europos  judėjimo savaitės bėgimo varžybose. Mums puikiai sekėsi, buvome itin ryžtingi ir ištvermingi. Visi buvome apdovanoti diplomais už dalyvavimą 2015 m. Europos judėjimo savaitės bėgime, o nugalėtojai – iškovotais medaliais.

Mūsų klasės prizininkai:

          I vietos nugalėtoja –  Eglė Dranickaitė

          II vietos nugalėtojas – Pijus Augustas Kanoverskis

          III vietos nugalėtoja – Gabrielė Padelevičiūtė

 

 Sandra Daukantienė

 

 

                                    

 

 

Rugsėjis – saugaus eismo mėnuo

Prasidėjus naujiems mokslo metams, svarbu priminti mokiniams saugaus eismo taisykles. Tai padaryti rugsėjo 7 d. į gimnaziją atvyko Panevėžio apskrities vyriausio policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariato viešosios policijos vyr. specialistė Virginija Masiulienė ir specialistė Kristina Vilčinskienė. Pareigūnės vedė saugaus eismo pamokėlę 1 klasėms mokinukams, priminė saugaus atvykino į mokyklą ir grįžimo namo taisykles, papasakojo kokį darbą dirba policijos pareigūnai. Socialinė pedagogė Giedrė Šuminskaitė visiems pirmokams padovanojo po atšvaitą, priminė, kad juos turėti tiesiog būtina. Kartu su policijos pareigūnėmis vaikai praktiškai įsitikino atšvaito reikšmę ir svarbą, o savo žinias pagilino žiūrėdami policijos bičiulio Amsiaus animacinius prevencinius filmukus.

Tam, kad mokiniai keliaudami į mokyklą jaustųsi saugesni, o vairuojantys nepamirštų būti atidesni, prie gimnazijos kas rytą ir po pamokų budi policijos pareigūnas Rimantas Stakauskas. Į jį gimnazijos bendruomenė gali kreiptis nurodytais telefono numeriais gimnazijos antro aukšto stende.

Socialinė pedagogė Giedrė Šuminskaitė

Rugsėjo pirmosios akimirkos...