RUGSĖJO 1 -OJI MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA

 

Rodos, nieko neįvyko,
O įvyko šitiek daug,
Tu nuo šio saulėto ryto Jau pirmokas, bręsk ir auk.
Knygos, skaičiai ir raidelės
Tavęs laukia ant suolų.
Mokslo duonos paragavęs Tapki dideliu žmogum.

BŪK MATOMAS IR ATSARGUS GATVĖJE

Pirmokai susitiko su policijos pareigūnu ir su policijos bičiuliu Amsiumi. Pirmokai prisiminė saugaus esimo taisykles, žiūrėjo filmukus. Džiaugėsi dovanėlėmis.

 

 

 

SUSITIKIMAS BIBLIOTEKOJE

        Pirmokai labai laukė susitikimo gimnazijos bibliotekoje. Jiems buvo smalsu, kas jų ten laukia. O ten jų laukė bibliotekininkė Bitė. Visi smagiai padainavo dainelę apie bites, vikriai įsitaisė ant kilimo ir klausėsi pasakos E. Horn, P. Pawlak "Atsiprašau, ar Jūs ragana?". Vyko loterija, kurios metu vaikai pasirinko knygelę. Jie tapo gimnazijos bibliotekos skaitytojais. Ir dabar kiekvieną dieną apsilanko bibliotekoje.

                           Akciją „Būk saugus,moksleivi"

                                      PAMOKA GIMNAZIJOS PARKE

 

     

ADVENTINIS RYTMETIS IR KALĖDINĖ AKCIJA

Šiuo laukimo periodu visi žmonės ilgisi sniego, laukia vienos gražiausios šventės - Kalėdų.Šios šventės laukimas sukuria gerą nuotaiką. Tada ir susimąstai, ką gero esi nuveikęs per tuos metus. Kyla noras nuveikti, kažką įdomaus ir naudingo. Tai Raguvos gimnazijos pirmokai ir jų tėveliai susirinko į Adventinį rytmetį. Čia jie kartu su Vida Bernadišiene gamino žvakutes iš vaško plokštelės, kalbėjo apie tradicijas,žaidė.  Pirmokai puikiai susitvarkė su šia užduotimi. Šiuo laikotarpiu svarbu nepamiršti ir tuos, kurie visą laiką yra šalia ir pasidalinti šventine nuotaika. Pirmokai pagamino daugiau žvakių, kad galėtų pasveikinti ir Raguvos bendruomenę. Taip pat atsinešė žiemai paruoštų arbatžolių. Augustės mama Jurgita supakavo dovanėles, o pirmokai jas išdalino. Jie apsilankė Raguvos kultūros centre, ambulatorijoje, bibliotekoje, aplankė seniūną Juozą Skorulskį,darželio auklėtoją Kristiną. Reikia pasistengti atrasti laimę mažuose dalykuose. Atverti duris šventėms su pakilia nuotaika.