Kalėdinis žiburėlis

Popietė „Advento ir Kalėdų papročiai“

Gruodžio 22 dieną dešimtos klasės mokiniai Jokūbas Valiukas, Simonas Survila ir Kristupas Skrebė savo bendraklasiams ir svečiams suorganizavo ir pravedė popietę „Advento ir Kalėdų simboliai”. Pindami simbolinį Kalėdų vainiką, vaikinai pristatė svarbiausios metų šventės tradicijas ir papročius.

Ekskursija Vilniaus energetikos ir technikos muziejuje

Projektas „Lietuvių liaudies dainos vizualizacija"

Dvi pamokas stebėjome savo sukurtas vizualizacijas lietuvių liaudies dainų tematika. Mes maloniai nustebinti savo sukurtais klipais, jų pristatymais, laisvu kalbėjimu, nors buvo ir jaudulio.

Klasės seniūnė Kotryna

Antikos mitų pristatymas

Mokiniai pasidarė kaukes ir dirbdami poromis, grupėmis suvaidino pasirinktus antikos mitus.

Šias mokslo metais 10a ir 10b klasės po vasaros atostogų buvo vėl sujungtos. Auklėtoja vėl tapo Jovita Šikšnienė. Klasės seniūnė išrinkta Kotryna Juškaitė.

Dešimtokams linkime sėkmingų mokslo metų !!!

2016-2017 m.m.

Kalnų kelionių technikos varžybos

Š. m. spalio 24 d. Trakų rajone, Aukštadvaryje, VGTU turizmo bazėje vyko Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato VII etapas - kalnų kelionių tecnikos varžybos Gedimino taurei laimėti. 9b klasės mokiniai užėmė prizinę vietą. Sveikiname!

Muzikos olimpiada

2015 m. spalio 20 d. Raguvos gimnazijoje vyko Panevėžio rajono mokinių IV muzikos olimpiada. 9-12 klasių grupėje II vietą iškovojo mūsų klasės mokinė Kotryna Juškaitė. Sveikiname!

Auksinis ruduo 2015

2015 m. rugsėjo 25-27 d. Linkės k. vyko mokinių turizmo technikos varžybos "Auksinis ruduo 2015"  ir kelionių sezono uždarymo sąskrydis. Jaunių grupėje gabija Kizytė ir Justas Šibirkštis iškovojo 2-ąją vietą, o jaunučių grupėje Jurgita Šeštokaitė užėmė 3-ąją vietą. Šaunuoliai mūsų klasės mokiniai!